9 / 10
از 19 کاربر

تصفیه فاضلاب کاشی و سرامیک و چینی سازی

تصفیه فاضلاب کاشی و سرامیک و چینی سازی :  ایران یکی از مهمترین کشور ها ی تولید کننده کاشی و سرامیک در منطقه خاورمیانه است . کاشی و سرامیک و صنایع چینی سازی برای تولید محصول مقدار زیادی آب مصرف میکنند بنابراین مقدار زیادی فاضلاب تولید می کنند که بیستر  از آب برای شست و شوی  واحدهای آماده سازی و ریخته گری و فرآیندهای مختلف مانند لعاب ، تزئین ، استفاده  می شود. شرکت زرین آب ژرف با طراحی و ساخت انواع تصفیه خانه فاضلاب برابر با استانداردهای تدوین شده محیط زیست در خدمت تقاضای سفارش دهندگان در صنعت کاشی و سرامیک سازی می باشد .

ویژگی فاضلاب کارخانه کاشی و سرامیک سازی :فاضلاب تولید شده در صنایع کاشی و سرامیک دارای  مقدار زیادی آلاینده های آلی و غیر آلی مانند رنگ ، فلزات سنگین مانند ، سرب ، آلومینیوم ، آهن ، مس ، کادمیوم ، منگنز و روی باشد. و مقدار زیادی مواد معلق (TSS) و جامدات محلول (TDS) نیز در فاضلاب کاشی و سرامیک و صنایع چینی سازی  وجود دارد.

مراحل تصفیه فاضلاب کارخانه کاشی و سرامیک و صنایع چینی سازی

1- متعادل سازی  و تنظیم pH

2-  تصفیه اولیه مانند غربالگری و رسوب اولیه برای حذف ذرات جامد

3-  تصفیه شیمیایی برای حذف TSS

4-  ته نشینی ثانویه

5- فیلتراسیون

6- تغلیظ لجن و دفع لجن فاضلاب

7- فیلتراسیون غشایی برای حذف فلزات

 

 قیمت تصفیه خانه فاضلاب کاشی و سرامیک و صنایع چینی سازی: قیمت تصفیه خانه فاضلاب کاشی و سرامیک و صنایع چینی سازی بستگی به مقدار فاضلاب تولید شده در شبانه روز ، شدت آلودگی فاضلاب ، استاندارد درخواست شده برای تصفیه پساب ، کشور سازنده تجهیزات مکانیکی و برقی و... بستگی دارد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :