9 / 10
از 6 کاربر

پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 پکیج تصفیه فاضلاب ویلا بهترین روش برای تصفیه فاضلاب خانگی و استفاده مجدد آن برای مصارف کشاورزی است  . امروزه با توجه به خشکسالی و کمبود آب ، تصفیه فاضلاب خانگی و استفاده مجدد آن برای آبیاری درختها و مزارع و فضای سبز یکی از بهترین روش ها جهت مقابله با کم آبی است . پکیج تصفیه فاضلاب ویلا تولید شده در شرکت زرین آب پایه ژرف با بهترین متریال و بالاترین استاندارد طراحی و تولید می شود و استاندارد خروجی پساب براب با استاندارد های محیط زیست جهت مصارف کشاورزی و یا تخلیه به چاه جاذب است .  یکی از دلایل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا  این است که معمولا ویلا ها در خارج از شهر و یا در کنار سواحل دریا ساخته می شوند و در این مناطق شبکه جمع آوری فاضلاب و یا سیستم تصفیه فاضلاب مرکزی ندارند . بخش های مختلف پکیج تصفیه فاضلاب شامل چربی گیر ودانه گیر ، بخش تصفیه بیولوژیکی هوازی ، بخش ته نشینی بیولوژیکی ، بخش گندردایی و یا کلر زنی است . از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا جهت مجتمع های مسکونی ، هتل ها ، رستوران ، مراکز اقامتی و سیاحتی و ویلاه استفاده می شود .

دلیل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 اکثر ویلا ها امکان اتصال به شبکه جمع آوری فاضلاب و انتقال آن به تصفیه خانه مرکزی را ندارند . پکیج تصفیه فاضلاب ویلا در حقیقت یک تصفیه خانه فاضلاب با تمامی فرآیند ها و تجهیزات در مقیاس کوچک است . در سالهای گذشته برای تصفیه فاضلاب و یلا ها و مجتمع های مسکونی و هتل ها از مخازن بتنی و پلی اتیلن با فرآیند تصفیه بیولوژیکی بی هوازی فاضلاب (سپتیک ) استفاده می شد ،اما امروزه این فرآیند به دلیل اینکه خروجی پساب آنها برابر با استانداردهای تدوین شده محیط زیست جهت مصارف کشاورزی و تخلیه به چاه و آبهای سطحی نیست کمتر استفاده می شود .

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب ویلا :

1-خروجی پساب کاملا شفاف و بدون بو و مطابق با استانداردهای محیط زیست است .

2-نگهداری و بهره برداری آسان

3-پایین بودن هزینه بهره برداری

4-مصرف برق بسیار کم

5-کاهش BOD و COD تا 95 درصد

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 قیمت پکیج تصفیه فاضلاب مختلف بوده  و به عواملی مانند : دبی فاضلاب ، جنس و برند متریال وارداتی ، جنس بدنه و استراکچر پکیج و ... بستگی دارد .

فروش پکیج تصفیه فاضلاب با مناسب ترین قیمت از طریق سایت مجموعۀ زرین آب به عنوان سازنده پکیج تصفیه فاضلاب انجام می گیرد. خرید پکیج تصفیه فاضلاب را با بهترین طراحی و کیفیت از طریق این مجموعه انجام دهید. پکیج تصفیه فاضلاب شامل تجهیزاتی است که به منظور حذف مواد آلاینده شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی از پساب ها به کار می رود. پکیج تصفیه فاضلاب شامل قسمت های مختلفی با توجه به پساب می باشد. فاضلاب پس از ورود به پکیج تصفیه فاضلاب ، از مراحل گوناکون گذر کرده و در نهایت به سطح قابل قبولی رسیده و به محیط زیست وارد می شود. از این آب برای برخی مصارف صنعتی و کشاورزی استفاده می شود.

استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بسیار مهم است زیرا از گسترش بیماری ها جلوگیری می کند و کمبود آب و مشکل خشکسالی را برطرف می سازد. مقدار حذف آلاینده ها برای استفاده ی مجدد از آن متفاوت بوده و به همین دلیل سازنده پکیج تصفیه فاضلاب از تجهیزات مختلف در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب استفاده می نماید.

بکارگیری پکیج تصفیه فاضلاب

امروزه در بیشتر دنیا با کمبود آب مواجه هستیم و از طرفی ورود فاضلاب های صنعتی و خانگی به محیط زیست می تواند سبب مشکلات زیادی شود. بنابراین استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند. ساخت پکیج تصفیه فاضلاب توسط سازنده پکیج تصفیه فاضلاب برای اهداف مختلف استفاده می شود. موارد استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب عبارتند از :

-          با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ، مجدد از آب فاضلاب ها برای کشاورزی و صنایع مختلف استفاده می شود.

-          حذف آلاینده های صنعتی از مواد آلوده و پساب ها به وسیله ی پکیج تصفیه فاضلاب انجام می شود.

-          برای تصفیه سازی فاضلاب انسانی در محیط های مسکونی، هتل ها، فرودگاه ها و … از پکیج تصفیه فاضلاب استفاده می شود.

خرید پکیج تصفیه فاضلاب در انواع مختلف

برای خرید پیکچ های تصفیه فاضلاب باید به موارد مهمی توجه داشته باشید تا بتوانید خرید پکیج تصفیه فاضلاب را در نوع مناسب انجام دهید. ساخت پکیج تصفیه فاضلاب در تنوع بالا انجام می گیرد و شما باید به کیفیت فاضلاب ورودی، کیفیت فاضلاب خروجی، روش تصفیه، حجم فاضلاب ورودی، نوع تجهیزات و اتصالات آن، ظرفیت مخزن، جنس بدنه پکیج و... توجه داشته باشید تا بتوانید نوع مناسبی از پکیج تصفیه فاضلاب را تهیه کنید. هر یک از این موارد بر قیمت پکیج تصفیه فاضلاب تاثیر می گذارد. فروش پکیج تصفیه فاضلاب در تنوع بالا از طریق سایت مجموعۀ زرین آب ژرف به عنوان بهترین سازنده پکیج تصفیه فاضلاب انجام می شود و می توانید با تماس با همکاران ما اطلاعات لازم را درباره ی انواع پکیج های تصفیه فاضلاب به دست آورید.

قیمت انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

پکیج تصفیه فاضلاب شامل تنوع بالایی می باشد که بر اساس نوع فاضلاب و کیفیت تصفیه سازی و همچنین در نظر گرفتن ظرفیت مورد نیاز می توان نوع مناسبی از پکیج تصفیه فاضلاب ها را تهیه کرد. قیمت ساخت پکیج تصفیه فاضلاب در مجموعۀ زرین آب ژرف بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و می توانید از طریق این مجموعه انواع پکیج تصفیه فاضلاب را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. انواع پکیج تصفیه فاضلاب تولید شده در مجموعۀ زرین آب ژرف با توجه به شرایط محل نصب و نوع استفاده دارای ویژگی های مختلفی هستند. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب در این مجموعه سازنده پکیج تصفیه فاضلاب به دلیل عرضه ی مستقیم پکیج تصفیه فاضلاب ، بسیار مناسب است و شما می توانید انواع پکیج تصفیه فاضلاب را بر اساس ظرفیت مخازن، قابلیت ها، جنس و متریال به کار رفته در آن تهیه نمایید. برای استعلام قیمت ساخت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و انسانی از طریق تماس با کارشناسان ما اقدام نمایید. 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :