9 / 10
از 6 کاربر

پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 پکیج تصفیه فاضلاب ویلا بهترین روش برای تصفیه فاضلاب خانگی و استفاده مجدد آن برای مصارف کشاورزی است  . امروزه با توجه به خشکسالی و کمبود آب ، تصفیه فاضلاب خانگی و استفاده مجدد آن برای آبیاری درختها و مزارع و فضای سبز یکی از بهترین روش ها جهت مقابله با کم آبی است . پکیج تصفیه فاضلاب ویلا تولید شده در شرکت زرین آب پایه ژرف با بهترین متریال و بالاترین استاندارد طراحی و تولید می شود و استاندارد خروجی پساب براب با استاندارد های محیط زیست جهت مصارف کشاورزی و یا تخلیه به چاه جاذب است .  یکی از دلایل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا  این است که معمولا ویلا ها در خارج از شهر و یا در کنار سواحل دریا ساخته می شوند و در این مناطق شبکه جمع آوری فاضلاب و یا سیستم تصفیه فاضلاب مرکزی ندارند . بخش های مختلف پکیج تصفیه فاضلاب شامل چربی گیر ودانه گیر ، بخش تصفیه بیولوژیکی هوازی ، بخش ته نشینی بیولوژیکی ، بخش گندردایی و یا کلر زنی است . از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا جهت مجتمع های مسکونی ، هتل ها ، رستوران ، مراکز اقامتی و سیاحتی و ویلاه استفاده می شود .

دلیل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 اکثر ویلا ها امکان اتصال به شبکه جمع آوری فاضلاب و انتقال آن به تصفیه خانه مرکزی را ندارند . پکیج تصفیه فاضلاب ویلا در حقیقت یک تصفیه خانه فاضلاب با تمامی فرآیند ها و تجهیزات در مقیاس کوچک است . در سالهای گذشته برای تصفیه فاضلاب و یلا ها و مجتمع های مسکونی و هتل ها از مخازن بتنی و پلی اتیلن با فرآیند تصفیه بیولوژیکی بی هوازی فاضلاب (سپتیک ) استفاده می شد ،اما امروزه این فرآیند به دلیل اینکه خروجی پساب آنها برابر با استانداردهای تدوین شده محیط زیست جهت مصارف کشاورزی و تخلیه به چاه و آبهای سطحی نیست کمتر استفاده می شود .

مزایای پکیج تصفیه فاضلاب ویلا :

1-خروجی پساب کاملا شفاف و بدون بو و مطابق با استانداردهای محیط زیست است .

2-نگهداری و بهره برداری آسان

3-پایین بودن هزینه بهره برداری

4-مصرف برق بسیار کم

5-کاهش BOD و COD تا 95 درصد

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب ویلا

 قیمت پکیج تصفیه فاضلاب مختلف بوده  و به عواملی مانند : دبی فاضلاب ، جنس و برند متریال وارداتی ، جنس بدنه و استراکچر پکیج و ... بستگی دارد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :