9 / 10
از 4 کاربر

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی  :

یکی از پرفروش ترین محصولات شرکت زرین آب ژرف پکیج تصفیه فاضلاب فلزی از جنس ورق کربن استیل ST37 میباشد . پکیج های تصفیه فاضلاب فلزی این شرکت دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است . ابعاد پکیج فلزی با توجه به دبی فاضلاب و نوع فرآیند جهت تصفیه فاضلاب بستگی دارد . پکیج تصفیه فاضلاب پس از مشخص شدن حجم فاضلاب در شبانه روز و مقدار آلودگی آن طراحی و ساخته میشود .

ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی :

بعد از طراحی و مشخص شدن ابعاد پکیج نسبت به خرید ورق های کربن استیل ST37 اقدام میشود . ورق های بدنه پکیج فلزی معمولا با ضخامت 6 و یا 8 میلی متر و کف پکیج از ورق 8 و یا 10 میلیمتر انتخاب میشود . برای استحکام دیواره ها و کف پکیج از قوطی و یا ناودانی استفاده میشود . این شرکت با سالها تجربه و مجوزهای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب و با داشتن کارخانه ای مجهز آماده انجام کلیه سفارش ها در زمینه ساخت انواع پکیج های تصفیه فاضلاب است .

مزایای استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی :

1-قابلیت افزایش ظرفیت در صورت نباز

2-قیمت کمتر نسبت به پکیج های بتنی و پلی اتیلن

3-نگهداری بسیار آسان و در دسترس بودن قطعات یدکی

4-امکان جابجایی و یا جمع آوری پس از نصب

5-مطابقت با اقلیم بسیاری از مناطق کشور

6-بدون بو و نیاز به نگهداری دائم

 قسمت های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی :

1-متعادل کننده

2-آشعالگیر سبدی

3-مخزن هوادهی و آنوکسیک

4-مخزن ته نشینی

5-مخزن هاضم لجن

5-مخزن کلرزنی 

انواع پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با بالاترین کیفیت توسط شرکت زرین آب ژرف ارائه می شود. شما می توانید پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی را از این مجموعه با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. برای ساخت دستگاه ها و پکیج های تصفیه فاضلاب ، استفاده از متریال با کیفیت بسیار مهم است و در کارکرد این پکیج ها تاثیر گذار است. یکی از انواع متریالی که در ساخت پکیج های تصفیه آب از آن استفاده می شود ، فلز است. پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دارای ویژگی های خاصی است که موجب شده این نوع پکیج های تصفیه فاضلاب بسیار موثر واقع شوند. ویژگی های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی شامل دوام بالا، مقاومت در مقابل خورندگی و استحکام بالا است. استفاده از فلز در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب موجب می شود که در شرایط سخت تاسیسات تصفیه فاضلاب، مقاومت بالایی داشته باشد. پکیج تصفیه فاضلاب فلزی به منظور ذخیره سازی و تصفیه فاضلاب و نگهداری تجهیزات و اجزای لازم برای فرآیند های مختلف به کار گرفته می شود.

فلزات مورد استفاده در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

در ساخت پکیج های تصفیه فاضلاب از انواع متریال استفاده می شود که همان طور که گفته شد فلز یکی از پر کاربردترین متریال مورد  استفاده در ساخت این پکیج ها می باشد زیرا ویژگی های بسیار عالی دارد. فلزاتی که در ساخت پکیج تصفیه فاضلاب استفاده می شود به صورت مختلف است و شامل موارد زیر می باشد:

 • فولاد ضد زنگ:  یکی از فلزات مورد استفاده در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، فولاد ضد زنگ است. فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی بسیار مقاوم است و در مقابل انواع مواد شیمیایی مقاومت کافی را دارد. همچنین پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ساخته شده از فولاد ضد زنگ ،  در مقابل حرارت نیز مقاومت کافی را داشته و مناسب برای تصفیه فاضلاب با ویژگی‌ های تهاجمی یا خورنده می باشد.
 • آلومینیوم: به دلیل این که آلومینیوم فلزی با وزن کم و مقاوم در برابر خوردگی است ، در مواردی که نیاز است وزن پکیج تصفیه فاضلاب فلزی پایین باشد ، از آلومینیوم استفادده می شود. همچنین برای مواردی که فاضلاب خورندگی خیلی بالایی ندارد از آلومینیوم برای ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی استفاده می شود.
 • آهن: استفاده از آهن در ساخت پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی ، به دلیل قیمت مناسب و صرفه ی اقتصادی می باشد.

شرکت زرین آب ژرف یکی از مراکز طراحی و ساخت پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی است که انواع این پکیج تصفیه فاضلاب را با بهترین عملکرد ارائه می کند. برای سفارش خرید پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی با همکاران ما در این مجموعه تماس بگیرید.

 کاربرد پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی در صنایع مختلف کاربرد دارد. از این پکیج تصفیه فاضلاب برای مصارف مختلف می توان بهره برد. برخی از انواع کاربرد های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی عبارتند از:

 • داروسازی
 • کارگاه ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی
 • مجتمع های مسکونی و ویلایی
 • ساختمان های اداری
 • هتل ها و مراکز اقامتی
 • سرویس های بهداشتی عمومی
 • مراکز تفریحی و گردشگری
 • ساخت فلز
 • صنایع نفت و گاز
 • صنایع تولید مواد شیمیایی
 • استخراج فلزات
 • کارگاه های ساختمانی و کمپ کارگر
 • رستوران ها
 • فرآوری مواد معدنی

          و...

ویژگی های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی در دراز مدت بسیار به صرفه است اگر چه شاید هزینه ی اولیه بالاتری نسبت به سایر روش های جایگزین داشته باشد اما دوام بالا و مقاومت در برابر مواد شیمیایی و مواد خورنده از ویژگی های عالی این سیستم تصفیه فاضلاب می باشد. با داشتن پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، هزینه ی تعمیرات، نگهداری و جایگزینی بسیار کاهش پیدا می کند. پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دارای عمر طولانی است و نیاز کمتری به تعمیرات دارد. همچین این نوع سیستم تصفیه فاضلاب دارای راندمان بالایی می باشد و به همین دلیل هزینه ی عملیاتی را به شدت کاهش می دهد هزینه هایی مانند انرژی و مواد شیمیایی مورد استفاده برای اجرای تصفیه فاضلاب و... همچنین یکی از مزایای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، طراحی انعطاف پذیر آن است. با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی می توان مؤلفه ‌های آن مانند اندازه، ظرفیت و پیکربندی را مطابق با سرعت جریان و فرایند تصفیه فاضلاب سفارشی سازی کرد.

 • انجام تصفیه فاضلاب مطابق استاندارد حفاظت محیط زیست
 • ساخت، نصب و راه اندازی در زمان کوتاه
 • بدون ایجاد بوی نامطبوع به دلیل کار مداوم سیستم های هوادهی 
 • پرتابل بودن پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی و امکان جابجایی پس از نصب
 • داشتن تجهیزات و سیستم های مورد نیاز تصفیه و بدون نیاز به تجهیزات جانبی دیگر
 • قابل طراحی در ابعاد دلخواه با توجه به فضا
 • سازگاری با آب و هوای اغلب مناطق کشور
 • عدم نیاز به عملیات ساختمانی سنگین در محل اجرا
 • قیمت ارزان در ظرفیت های 50 تا 60 متر مکعب در شبانه روز نسبت به سیستم های بتنی
 • هزینه کم تعمیر و نگهداری 
 • آسان بودن ارتقاء ظرفیت پکیج و تغییر در زمان بهره برداری 
 • بهره برداری ساده و کم هزینه از پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی

همان طور که گفته شد پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دارای مزایای زیادی است و به همین دلیل برای مصارف مختلف از این پکیج استفاده می شود.  شرکت زرین آب ژرف یکی از مجموعه های فروش دستگاه ها تصفیه آب و فاضلاب است که در محصولات خود پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی را در نظر گرفته است بنابراین با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید نسبت به خرید پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بهداشتی اقدام نمایید. این مجموعه بهترین خدمات دهی را به شما ارائه خواهد داد.

شرکت زرین آب ژرف به عنوان سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ، انواع پکیج تصفیه فاضلاب را با کارایی عالی ارائه می کند. در پساب ها انواع مواد آلاینده وجود دارد که برای از بین بدن این آلاینده ها از روش های مختلف استفاده می شود. انواع روش های تصفیه فاضلاب شامل تصفیه فاضلاب شیمیایی ، فیزیکی و بیوشیمیایی است. هر یک از ان روش ها نیاز به تجهیزاتی دارد. بنابراین کارخانجات، محیط های صنعت، بیمارستان ها و... از انواع روش های تصفیه فاضلاب استفاده می کنند. استفاده از تجهیزات مختلف در کنار هم و نصب سیستم هر یک نیاز به هزینه های بالایی دارد به همین دلیل ، متخصصان به فکر طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب افتادند. امروزه انواع پکیج تصفیه فاضلاب به تولید رسیده است که شامل تصفیه خانه ی کامل می باشد. یکی از انواع رایج ترین پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ، پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است.

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی شامل فرایند های مورد نیاز برای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی در مقیاس کوچک است. بنابراین می توان از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی برای محیط های مختلف اداری، مسکونی و... استفاده کرد. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی در مقابل کارکرد آن بسیار مناسب است و می توان با هزینه ی مناسب آن را پیاده سازی کرد.

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بهداشتی

قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی در مقایسه با استفاده از تجهیزات مختلف برای تصفیه فاضلاب بسیار مناسب است. از طریق شرکت زرین آب ژرف می توانید انواع پکیج تصفیه فاضلاب را تهیه کنید. ساخت پکیج تصفیه فاضلاب شامل طراحی های متنوعی است و این پکیج ها در ظرفیت ها و مدل های مخلتف ساخته می شوند و به همین دلیل قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به ظرفیت و طراحی در نظر گرفته می شود.

اجزای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بهداشتی

اولین قسمت در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بخش آشغال ‌گیر می باشد که برای جلوگیری از ورود اجسام به تصفیه خانه در این سیستم تعبیه شده است. بخش دیگر متعادل ساز است که جهت تنظیم جریان ورودی فاضلاب از آن استفاده می شود، در واقع فاضلاب در این قسمت جمع می شود و به وسیله ی پمپ به مخزن هوادهی انتقال داد می شود.

مخزن هوادهی بخش دیگر از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی فلزی می باشد. این بخش که از اجزای مختلف تشکیل شده است ، هوا و اکسیژن به شکل سطحی و عمقی در مخزن دمیده شده تا این مواد انباشته نشوند. همچنین این کار از ایجاد بوی بد جلوگیری می نماید. بلوئر ها بخش دیگری از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی هستند که در بخش کف مخزن برای تولید اکسیژن به کار می روند.

مخزن ته نشینی از دیگر مخازن پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است. در این مخزن، لجن فاضلابی در این بخش ته نشین می گردد و سپس آب شفاف از آن خارج می شود. از دیگر اجزای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، بخش پمپاژ لجن برگشتی است که وظیفه ی آن انتقال لجن به مخزن هوادهی و هضم لجن می باشد. مخزن کلر بخشی مهم از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است که برای ضد عفونی به کار می رود. مخزنی هم برای هضم لجن تعبیه شده که مواد آلی لجن را تجزیه می کند.

سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسیار مهم بوده و باید از مجموعه های معتبر این پکیج را تهیه کنید. اگر می خواهید از بهترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب برخوردار شوید ،مجموعه ی زرین آب ژرف به عنوان سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی، بهترین مجموعه برای خرید های شماست. این سازنده پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی با طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب ، قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، قیمت گذاری بسیار مناسبی را برای محصولاش در نظر گرفته است. 

بهترین پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

شرکت زرین آب ژرف از مراکز سازنده پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است و انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی را با در نظر گرفتن تمامی استاندارد ها طراحی و اجرا می کند. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب در این مجموعه بسیار مناسب است و می توانید از طریق این شرکت معتبر انواع تجهیزات تصفیه سازی آب و فاضلاب را تهیه کنید.

در سال‌ های اخیر استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بسیار افزایش پیدا کرده است. بنابراین از واحد های پیش ساخته تصفیه آب و فاضلاب به شکل پکیج‌ های قابل حمل می توان بهره برد و از آن برای اجتماعات کوچک از قبیل مناطق روستایی، کمپ‌ ها، یگان‌های نظامی استفاده کرد. بنابراین به جای استفاده از چندین دستگاه تصفیه آب ، پکیج هایی طراحی شده اند که متشکل از چندین بخش برای تصفیه سازی فاضلاب هستند. اجرای پکیج تصفیه فاضلاب فلزی و چنین پکیج هایی که به صورت آماده مورد استفاده قرار می گیرند موجب کاهش هزینه ها به شکل قابل ملاحظه ای شده است. همچنین زمان نصب و اجرای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی و حمل و جابجایی آن بسیار آسان است.
این واحد های پیش ساخته که برای تصفیه سازی فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند، راهی کم هزینه و با کاربرد عالی در تصفیه فاضلاب اجتماعات کوچک و رفع معضلات زیست محیطی واحد های آلاینده شهری و صنعتی می باشد به همین دلیل است که امروزه استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسیار افزایش پیدا کرده است. مهم ترین دلیل طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی و انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی ، برای جلوگیری از گسترش بیماری ها و ورود مواد آلی به محیط زیست می باشد. با استفاده از پکیج فلزی تصفیه فاضلاب ، فاضلاب بیماری زا به آبی زلال و بی بو تبدیل می شود که به وسیله ی کلر و گاز ازون گندزدایی می شود که این کار طبق استاندارد های محیط زیست انجام می گیرد ، قابل انتقال به آب های سطحی و زیرزمینی و مصارف آبیاری فضای سبز می باشد.  

استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

در فاضلاب ها انواع مواد شوینده و باکتری و ... وجود دارد که در فرآیند تصفیه سازی فاضلاب هدف از بین بردن چنین ترکیبات می باشد. دو نوع فاضلاب داریدم که دسته ی اول از آب مورد استفاده برای شستشو می باشد که آب خاکستری است و فاضلابی که  حاصل از سرویس های بهداشتی است که هر یک دارای ویژگی های خاصی است و به همین دلیل از تجهیزات مختلف برای تصفیه سازی فاضلاب استفاده می شود. در طراحی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی روش های مختلفی به کار گرفته می شود تا بتوان حذف آلاینده ها را به خوبی انجام داد. 

پکیج تصفیه فاضلاب واحدی ساخته می باشد که برای تصفیه فاضلاب محیط های کوچک یا محیط های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج تصفیه فاضلاب دستگاهی است که پس از دریافت پساب های خروجی از مجتمع های مسکونی، تجاری و... ، آن را به وسیله ی عملیات فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی تصفیه سازی می نماید. در طی این فرآیند مواد آلی و بیماری زا از بین می رود و فاضلاب به درجه ای از خلوص می رسد. ساخت قیمت پکیج تصفیه فاضلاب با استفاده از تکنولوژی پیشرفته انجام گرفته است و برای انواع مکان ها اعم از تجاری ، هتل ، تجاری و... می توان از آن استفاده کرد. پکیج تصفیه فاضلاب یک سیستم کاملی است که با داشتن آن ، فاضلاب به پکیج تصفیه فاضلاب ورود پیدا کرده و در نهایت آب تصفیه شده خارج می شود که این آب می تواند به محیط زیست راه یابد.

در دنیای صنعتی امروز ، استفاده از قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بسیار مهم و ضروری است و موجب حذف آلاینده ها و باکتری های بیماری زا می شود. پکیج تصفیه فاضلاب شرکت زرین آب ژرف از تجهیزات مختلف ساخته شده است که انواع فرآیند های فیزیکی ، بیولوژیکی و شیمیایی را انجام می دهد. این مجموعه به عنوان سازنده پکیج تصفیه فاضلاب ، از معتبرترین مراکزی است که بهترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب را در نظر گرفته است.

دلیل ضرورت استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

با توجه به مشکلات خشکسالی و کمبود آب ، از طرفی مصرف آب بالا در کشورمان ، استفاده از پساب ها به صورت مجدد مورد توجه قرار گرفته است و از طرفی ورود مواد آلاینده به طبیعت بسیار آسیب زا است و موجب گسترش بیماری می شود به همین دلیل استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بسیار مهم است. فاضلاب پس از گذر از مراحل تصفیه فاضلاب ، به آب زلال برای انجام امور آبیاری و آب های سطحی دارای استاندارد های لازم می باشد. شرکت زرین آب ژرف ، سازنده ی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است و می تواند متناسب با مصارفی که دارید طراحی پکیج فلزی تصفیه فاضلاب را در زمان فوری انجام دهد. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی در این مجموعه بسیار مناسب است و شما با پایین ترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، بهترین پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی را تهیه خواهید کرد.

انواع پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

فرآیند تصفیه سازی فاضلاب شامل تنوع بالایی است که از تجهیزات و روش های مختلف در این راستا استفاده می شود. انتخاب نوع مناسب از پکیج تصفیه فاضلاب بسیار مهم و ضروری است. کیفیت پساب یکی از موارد مهم در انتخاب پکیج تصفیه فاضلاب است و هر یک روش های تصفیه سازی فاضلاب نیاز به تجهیزات مختلف دارد. فاضلاب شامل انواع مواد آلاینده است که می تواند انواع مواد  آلی وشیمیای را داشته باشد. به همین دلیل انتخاب پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسیار مهم است. پکیج تصفیه فاضلاب باید بتواند در شرایط مختلف در مقابل نور ، رطوبت و ضربه مقاوم باشد و ماندگاری بالایی داشته باشد بنابراین برای تهیه ی پکیج تصفیه فاضلاب، پیش از دقت به قیمت پکیج تصفیه فاضلاب ، به کیفیت و کارایی آن توجه داشته باشد. پکیج تصفیه فاضلاب بر حسب متریال ، در 4 گروه بتنی ، فلزی با پوشش اپوکسی ، کامپوزیتی و پلی اتیلن هستند.

مواد مهم در انتخاب پکیج فلزی تصفیه فاضلاب

 • هزینه ساخت
 • مقاومت در مقابل شرایط محیطی
 • قابلیت جابجایی واحد ها
 • سرعت ساخت و اجرا
 • قابلیت افزایش ظرفیت تصفیه‌ خانه
 • قابلیت اصلاحات مورد نیاز با حداقل هزینه
 • عمر تأسیسات

موارد موثر در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب در منازل، ساختمان‌ها و محل‌های دیگر برای تصفیه سازی بسیار موثر می باشد. از عوامل موثر در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی ، اندازه و نوع آن است. همچنین فاکتور های دیگری در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی تاثیر گذار هستند که شامل نصب، تعمیر و نگهداری می باشد. در صورتی که خرید پکیج فلزی تصفیه فاضلاب را از سازنده پکیج تصفیه فاضلاب فلزی انجام دهید ،می توانید با قیمت مناسب تری آن را تهیه کنید. شرکت زرین آب ژرف از مراکز سازنده پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است که مناسب ترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی را در نظر گرفته است.

-اندازه پکیج از موارد موثر در قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی است که باید اندازه ی پکیج با تعداد ساکنین و یا حجم فاضلاب تولیدی هماهنگی داشته باشد.

-کیفیت پکیج از دیگر مواردی است که درخرید پکیج فلزی تصفیه فاضلاب بسیار مهم است و پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با کیفیت بالا ، دارای دوام و ماندگاری بالایی هستند و هزینه ی نگهداری کمتری دارند.

-هزینه‌ های نصب و نگهداری از موارد مهم دیگر برای تهیه پکیج فلزی تصفیه فاضلاب است که بر اساس نوع پکیج تصفیه فاضلاب  و شرایط نصب آن می تواند متفاوت باشد.

-استاندارد ها باید در پکیج تصفیه فاضلاب فلزی رعایت شده باشد. بنابراین پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دارای استاندارد را تهیه کنید.

رنگ آمیزی پکیج تصفیه فاضلاب فلزی :

برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی پکیج پس از مونتاژ و اتمام ساخت لازم است آن را سند بلاست و بعد با رنگهای زینگ ریچ و اپوکسی میانی (MIO) و اپوکسی رویه رنگ آمیزی نمود . ضخامت رنگهای پکیج تصفیه فاضلاب معمولا ۲۵۰ میکرون است . مهمترین دلیل انجام  روش سند بلاست زبرکردن سطح ورق های آهنی و چسبندگی بهتر رنگ بر روی آن است .لایه های رنگ پکیج تصفیه فاضلاب از داخل شامل زینک ریچ ‌‌و اپوکسی میانی و اپوکسی رویه و از بیرون شامل زینک ریچ و اپوکسی میانی و پلی اورتان است . 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :