9 / 10
از 23 کاربر

پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

پکیج تصفیه فاضلاب خانگی

فاضلاب خانگی دارای انواع مختلفی باکتری و انگل و مواد شیمیایی هستند بنابر این دفع این فاضلابها در زمین و یا رودخانه میتوانند باعث بیماریهای گوناگون در انسان از طریق تماس مستقیم و یا غیر مستقیم با مصرف غذا و یا آب آلوده شوند.فاضلاب خانگی از سرویس های  بهداشتی و حمام وپساب آشپزخانه ویافاضلاب بدستآمده از شستشوی قسمت های گوناگون تشکیل شده اند.بیشتر فاضلابها در تصفیه خانه فاضلاب تصفیه می شوند فاضلابها از طریق شبکه و لوله های جمع آوری فاضلاب و ایستگاه های پمپاژ به تصفیه خانه ها منتقل میشوند .در مناطقی که تصفیه خانه وجود ندارد محیط زیست از مالکان میخواهد که از تصفیه خانه خانگی استفاده کنند .

 پکیج تصفیه فاضلاب خانگی  : مخازن سپتیک اصولا برای تصفیه فاضلاب مناطق مسکونی و از جمله مناطق روستایی،مدارس ، کمپ ها ،پارک ها و هتل ها و ... بکار می رود گاهی مخازن تک محفظه ای که بصورت سری قرار گرفته اند ترجیح داده میشود . در مخازن سپتیک دو محفظه ای محفظه ی اول برای ته نشینی ،هضم لجن ،انبار لجن و مخفظه دوم ظرفیت اضافی جهت ته نشینی بیشتر و انبار لجن ایجاد می کند و از خروج لجن و سایر مواد که از قسمت اول عبورکرده اند نیز جلوگیری میکند .مخازن سپتیکی که برای منازل مسکونی استفاده میشود معمولا دارای زمان توقف 24 ساعت میباشد . برای مخازن بزرگتر که برای چند خانوار یا مدرسه بکار میرود زمان توقف کمتر نیز قابل قبول است . در هرحالت باید دارای ظرفیت ذخیره مناسب باشد تا لجن ته نشین شده برای مدت طولانی در آن باقی مانده و عمل تجزیه و هضم قبل از تخلیه روی آن انجام شده باشد .معمولا لجن هر 2 تا 3سال یکبار تخلیه شود .افزودن مواد شیمیایی به سپتیک به هر علت نیاز نیست .هنگامی که فاضلاب از مخازن سپتیک عبور میکند مواد جامد از پساب جدا میشوند و در کف مخزن باقی میمانند و باکتری های بی هوازی این مواد را تجزیه میکنند . موادی مانند گریس و روغن روی مخزن سپتیک باقی می مانند و پساب به بیرون تخلیه میشود  . بهترین حالت کاربرد روش بی هوازی استفاده از واکنش باکتریهای بی هوازی در مخزن های سربسته بتنی می باشد که پکیج های تولیدی این شرکت بر این اساس طراحی شده است.

 پکیج تصفیه فاضلاب خانگی بتنی به روش بی هوازی

پکیج پیش ساخته بتنی تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی ساخت شرکت زرین آب ژرف درحجمهای 2 الی 10 متر مکعب و برای جمعیت سرانه 10 الی 50 نفر ساخته می شوند و برای مراکز بزرگتر مانند مجتمع های مسکونی ، هتلها ، ویلاها بصورت موازی کردن تا بی نهایت طراحی شده است.

 ساختار پکیج تصفیه فاضلاب خانگی بتنی به روش بی هوازی

ساخته شده از بتن مسلح ضد سولفات با پوششی از ایزوگام یا قیر گونی بر حسب نیاز محیط نصب و به دو صورت قطعاتی و مونتاژ شده با توجه به شرایط محیطی و بار مصرفی مطابق جدول طراحی ، تولید و نصب می گردد.

 عملکرد پکیج تصفیه فاضلاب بتنی به روش بی هوازی

در جریان تصفیه زیستی بی هوازی از تغییر و تبدیلات میکروبی برای تبدیل آلوده کننده های آلی به اسیدهای آلی فرار و سپس گاز متان استفاده می شود.در روند این نوع تصفیه به علت نرسیدن اکسیژن به باکتریهای هوازی این باکتریها فعالیت خود را از دست داده و در مقابل فعالیت باکتریهای بیهوازی آغاز میشود مکانیزم عمل این باکتریها بر این اساس است که اکسیژن مورد نیاز خود را از اکسیژن موجود در ترکیبات آلی و معدنی فاضلاب بدست  می آورند و این مواد را احیا می کنند. نتیجه این فعالیت تجزیه مواد الی ناپایدار و تبدیل آنها به نمکهای پایدار و نیز گازهای هیدروژن سولفوره ، متان انیدرید کربنیک و ازت می باشد.

تولید لجن در این روش بمراتب کمتر از سایر روشهای تصفیه فاضلاب است با توجه به فرآیند انجام شده در دستگاه فاضلاب خام پس از طی مراحل یاد شده با از دست دادن بار آلودگی و رسوب گذاری مواد معلق به پسابی زلال با حداقل بار آلودگی تبدیل و از دستگاه خارج می گردد. پکیجهای پیش ساخته تصفیه فاضلاب به روش بی هوازی این شرکت در 9 مدل طراحی و ساخته شده است و طبق جدول زیر قابل ارائه می باشد.

a-ورود   b  - خروج    - cمخزن هضم چربی   -d لجن فعال بی هوازی      -eسیفون خروجی

فروش پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی از طریق مجموعۀ زرین آب ژرف با مناسب ترین قیمت ارائه می شود. برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب فلزی با کیفیت بالا از طریق این مجموعه اقدام نمایید. از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی برای از بین بردن آلاینده های شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی از پساب ها استفاده می شود. این تجهیز می تواند فاضلاب های ورودی را دریافت کرده و پس از طی فرآیند هایی، پاکسازی آب تا حد قابل قبولی می رسد و به محیط زیست ورود پیدا می کند. با زلال سازی آب می توان از بیماری واگیر دار جلوگیری کرد. همچنین کمبود آب نیز جبران می شود. تصفیه سازی آب بسیار مهم بوده و باید به آن اهمیت داده شود. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی بسیار مناسب بوده و می توان آن را با هزینه ی کم اجرا کرد.

موارد استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی

امروزه در دنیا با مسئله ی کمبود آب روبرو هستیم. از طرفی فاضلاب ها با ورود به محیط زیست موجب آلودگی محیط زیست شده است. استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب از چنین مشکلای جلوگیری می کند. با توجه به پایین بودن قیمت پکیج تصفیه فاضلاب، استفاده از آن به صرفه است. با استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی می توان فاضلاب ها را تصفیه سازی نمود. پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی دارای کاربرد های متنوعی است.

 • حذف آلاینده های صنعتی از مواد آلوده و پساب های تولید رنگ، پتروشیمی و …
 • حذف آلاینده های پساب های بیمارستانی و کلینیک های درمانی و...
 • استفاده مجدد از آب فاضلاب ها در امور کشاورزی و صنعتی
 • برای کمپ های نظامی، مسکونی، هتل ها، فرودگاه ها و …

ویژگی های پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

پکیج تصفیه فاضلاب فلزی دارای کارایی بسیار عالی در تصفیه سازی آب است که مطابق با استاندارد های محیط زیست ، تصفیه سازی را انجام می دهد. پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی دارای تجهیزات کامل برای تصفیه سازی فاضلاب بوده و با تهیه ی پکیج تصفیه فاضلاب نیازی به تجهیزات دیگری ندارید. طراحی و ساخت پکیج تصفیه فاضلاب با سرعت بالایی انجام می گیرد و همچنین پکیج تصفیه فاضلاب نصب ساده فوری دارند. پکیج تصفیه فاضلاب به صورت پرتابل بوده و می توان پس از نصب نیز ، آن را جابجا کرد. بهره برداری از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی به صورت کم هزینه است. قیمت پکیج تصفیه فاضلاب در ظرفیت های پایین تر ، کمتر می باشد و شما باید متناسب با محیطی که نیاز به استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب دارید ، خرید پکیج تصفیه فاضلاب را در ظرفیت مناسب تهیه کنید. ارتقاء ظرفیت پکیج و ایجاد تغییراتی در پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی امکان پذیر می باشد. به طور کلی پکیج تصفیه فاضلاب با توجه به سفارش مشتری ساخته می شود. پکیج تصفیه فاضلاب به دلیل کارکرد مداوم ، بوی بد و نا مطبوع تولید نمی کند. پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی را می توان در ابعاد مختلف طراحی کرد. پکیج تصفیه فاضلاب دارای نگهداری آسان بوده و هزینه ی نگهداری بسیار کمی دارد. پکیج تصفیه فاضلاب با آب و هوای مناطق مختلف سازگاری دارد و می توان بدون دردسر از آن استفاده کرد. نصب پکیج تصفیه فاضلاب فلزی بسیار ساده است و نیاز به عملیات عمرانی برای استفاده از این پکیج نمی باشد. فروش پکیج تصفیه فاضلاب فلزی از طریق این مجموعه در تنوع بالا ارائه می شود.

موارد استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب فلزی

 • مجتمع های مسکونی
 • کارگاه ها و کارخانجات تولیدی و صنعتی
 • سرویس های بهداشتی عمومی
 • مراکز تفریحی و گردشگری
 • ساختمان های اداری
 • کارگاه های ساختمانی و کمپ کارگر
 • رستوران ها و سالن های غذاخوری
 • هتل ها و مراکز اقامتی

برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی از طریق مجموعۀ زرین آب ژرف اقدام نمایید. این مجموعه بهترین قیمت پکیج تصفیه فاضلاب فلزی را در نظر گرفته است و با تماس با کارشناسان فروش ما می توانید اطلاعات لازم را برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب به دست آورید. 

 

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :