10 / 10
از 5 کاربر

پکیج تزریق کلر مایع

پکیج تزریق کلرزن مایع

پکیج تزریق کلر را می توان به صورت مایع و گاز طراحی و اجراء نمود . طی چند دهه اخیر با توجه به افزایش جمعیت و تقاضا برای استفاده از منابع آبی جهت مصرف شرب و برای تفریح مانند استخر ، پارک آبی و... برای ضد عفونی و گندزدایی آب از کلر استفاده می شود .کلر یکی از بهترین ماده ضد عفونی آب و فاضلاب است وتوانایی از بین بردن انواع آلودگی های میکروبی را دارد . در تصفیه خانه های فاضلاب معمولا در آخرین مرحله برای از بین بردن باکتری ها و کلیه عوامل بیماری زا از کلر در شکل های مختلف مانند : کلر گازی ، هیپوکلریت کلسیم ، هیپوکلریت سدیم استفاده می شود .

مزایای استفاده از پکیج کلرزن

استفاده از پکیج کلرزن و تزریق کلر مایع از لحاظ اقتصادی مرقون به صرفه تر از سایر روش ها مانند ازن ژنراتور و UV است . کلر علاوه بر ضد عفونی و از بین بردن میکروب ها می تواند بو های مختلف و رنگ را از بین ببرد .

قسمت های پکیج تزریق کلر مایع  

پکیج تزریق کلر مایع از دو قسمت تشکیل شده ،بخش اول شامل تجهیزات و دستگاه هایی است که جهت تهیه و آماده سازی محلول هیپوکلریت کلسیم است . تجهیزات کلی این بخش شامل مخزن پلی اتیلن  تهیه محلول هیپوکلریت ، میکسر جهت اختلاط کلر با آب و شیر تخلیه PVC، بخش دوم شامل دوزینگ پمپ تزریق یا کلریناتور بهمراه استرینر و سوپاپ مکش و دهش است .

قیمت پکیج کلر زن مایع

 قیمت پکیج کلرزن به برند دوزینگ پمپ و میکسر و ظرفیت و فشار کاری دوزینگ پمپ و جنس شاسی و جنس پروانه میکسر بستگی دارد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :