10 / 10
از 11 کاربر

تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی

تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع مسکونی  : پروژه های برج سازی و مجتمع های مسکونی مستلزم تصفیه کامل آب و فاضلاب است با توجه به  کمبود آب و خشکسالی در سراسر جهان و افزایش جمعیت  ، جوامع به دنبال راهی برای کاهش مصرف آب و بازیافت و تصفیه پساب برای استفاده در مصارف کشاورزی واستفاده غیر آشامیدنی هستند .برج ها و مجتمع های مسکونی مقادیر قابل توجهی فاضلاب تولید می کنند ، پساب های بهداشتی به طور طبیعی دارای انواع باکتری ها و عوامل بیماری زا هستند و اگر به درستی تصفیه نشود می تواند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب برساند .

انواع تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی : برای تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی و ویلا ها از دو نوع سیستم تصفیه فاضلاب که شامل تصفیه فاضلاب بیولوژیکی هوازی و بی هوازی استفاده می شود .

تصفیه فاضلاب هوازی مجتمع های مسکونی : بر خلاف سیستم های تصفیه فاضلاب بی هوازی در این روش برای رشد و نمو باکتری های تک یاخته و سایر میکروب ها از اکسیژن استفاده می شود . در این روش باکتریهای هوازی مواد آلی را تجزیه می کنند . فرآیند های مختلفی در سیستم تصفیه فاضلاب هوازی وجود دارد مانند سیستم لجن فعال ، بیو راکتورهای متحرک MBBR ، فرآیند هوادهی گسترده EAAS  و ...

مشخصات فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی : معمولا فاضلاب های بهداشتی دارای BOD: 400 وcod: 800  هستند و دارای چربی و مواد آلی و مواد شوینده و آلایند های میکروبی و ذرات جامد معلق و ... هستند .

 

پکیج تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی : برای تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع ها ی مسکونی معمولا از پکیج های پیش ساخته تصفیه فاضلاب استفاده می شود . خروجی پساب تصفیه شده این پکیج ها ی این شرکت برابر با استانداردهای تدوین شده محیط زیست برای آبیاری کشاورزی و یا تخلیه به چاه هستند . پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی در واقع یک تصفیه خانه کامل با تمامی فرآیند ها مورد نیاز برای تصفیه فاضلاب است .

مزایای استفاده از سیستم تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی :

1-کاهش BOD و COD تا 95 درصد

2-شفافیت پساب بعد از تصفیه

3-عدم انتشار بو در حین بهره برداری

4-سهولت نگهداری و بهره برداری

5-نیازبه حداقل مراقبت

شرکت زرین آب پایه ژرف با سالها تجربه در زمینه تصفیه آب و فاضلاب می تواند بهترین و اقتصادی ترین فرآیند تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی و خانگی را به مشتریان خود پیشنهاد  دهد .

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :