10 / 10
از 11 کاربر

تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی

پروژه های برج سازی و مجتمع های مسکونی مستلزم تصفیه کامل آب و فاضلاب است با توجه به  کمبود آب و خشکسالی در سراسر جهان و افزایش جمعیت  ، جوامع به دنبال راهی برای کاهش مصرف آب و بازیافت و تصفیه پساب برای استفاده در مصارف کشاورزی واستفاده غیر آشامیدنی هستند .برج ها و مجتمع های مسکونی مقادیر قابل توجهی فاضلاب تولید می کنند ، پساب های بهداشتی به طور طبیعی دارای انواع باکتری ها و عوامل بیماری زا هستند و اگر به درستی تصفیه نشود می تواند به سلامت انسان و محیط زیست آسیب برساند .

انواع تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی 

برای تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی و ویلا ها از دو نوع سیستم تصفیه فاضلاب که شامل تصفیه فاضلاب بیولوژیکی هوازی و بی هوازی استفاده می شود .

تصفیه فاضلاب هوازی مجتمع های مسکونی :

بر خلاف سیستم های تصفیه فاضلاب بی هوازی در این روش برای رشد و نمو باکتری های تک یاخته و سایر میکروب ها از اکسیژن استفاده می شود . در این روش باکتریهای هوازی مواد آلی را تجزیه می کنند . فرآیند های مختلفی در سیستم تصفیه فاضلاب هوازی وجود دارد مانند سیستم لجن فعال ، بیو راکتورهای متحرک MBBR ، فرآیند هوادهی گسترده EAAS  و ...

مشخصات فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی

معمولا فاضلاب های بهداشتی دارای BOD: 400 وcod: 800  هستند و دارای چربی و مواد آلی و مواد شوینده و آلایند های میکروبی و ذرات جامد معلق و ... هستند .

پکیج تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی :

برای تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع ها ی مسکونی معمولا از پکیج های پیش ساخته تصفیه فاضلاب استفاده می شود . خروجی پساب تصفیه شده این پکیج ها ی این شرکت برابر با استانداردهای تدوین شده محیط زیست برای آبیاری کشاورزی و یا تخلیه به چاه هستند . پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی در واقع یک تصفیه خانه کامل با تمامی فرآیند ها مورد نیاز برای تصفیه فاضلاب است .

مزایای استفاده از سیستم تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی :

1-کاهش BOD و COD تا 95 درصد

2-شفافیت پساب بعد از تصفیه

3-عدم انتشار بو در حین بهره برداری

4-سهولت نگهداری و بهره برداری

5-نیازبه حداقل مراقبت

شرکت زرین آب پایه ژرف با سالها تجربه در زمینه تصفیه آب و فاضلاب می تواند بهترین و اقتصادی ترین فرآیند تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی و خانگی را به مشتریان خود پیشنهاد  دهد .

فروش سیستم تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی توسط شرکت زرین آب ژرف ارائه می شود. آلاینده های موجود در پساب های خانگی می تواند موجب رشد باکتری ها شده و به طبیعت آسیب برساند، از این رو از انواع تجهیزات تصفیه فاضلاب استفاده می شود تا این فاضلاب به درصد مطلوبی از تصفیه سازی برسد. تصفیه فاضلاب بهداشتی به منظور پاکسازی فاضلاب بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. فاضلاب مرتبط با سرویس های بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه ، ماشین لباس شویی و شستشو های داخلی خانه را فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی می گویند. استفاده از تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی راهی مقرون به صرفه برای تصفیه سازی فاضلاب و جلوگیری از آسیب به محیط زیست است. افراد باید دقت داشته باشند که فاضلاب شهری با فاضلاب خانگی یکسان نمی باشد زیرا فاضلاب شهری شامل فاضلاب خانگی ، فاضلاب ادارات و واحد های تجاری، صنایع و... می شود.

شرکت زرین آب ژرف از طراحان و سازندگان تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب می باشد. از محصولات این مجموعه می توان به پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی اشاره کرد. شما انواع تجهیزات مرتبط با تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی را از طریق این مجموعه می توانید تهیه کنید.

دلایل استفاده از تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی

استفاده از تصفیه فاضلاب بهداشتی هم به دلیل حفاظت از محیط زیست انجام می شود تا فاضلاب تولید شده به جانداران آسیب وارد نکند و از طرفی کمبود آب موجب شده که تصفیه سازی آب فاضلاب بسیار مورد توجه واقع شود. بخش عمده ای از فاضلاب های بهداشتی شامل مواد آلی هستند و استفاده از روش های بیولوژیکی در تصفیه سازی آب بسیار موثرخواهد بود. برای تصفیه سازی فاضلاب ها از سیستم تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی استفاده می شود که این تجهیزات موجب تصفیه سازی فیزیکی، شیمیایی و بیولوژیکی آب می شوند. با استفاده از تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع مسکونی ، ذرات معلق فاضلاب جداسازی و حذف می گردد. همچنین در تصفیه سازی شیمیایی ، ذرات معلق کلوئیدی با استفاده از مواد منعقد کننده جمع آوری می شود و می توان از کلر و سایر ضد عفونی کننده ها استفاده نمود.  

خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی

پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی شامل انواع تجهیزات برای سیستم تصفیه فاضلاب مجتمع های مسکونی می باشد و با استفاده از این پکیج می توان مراحل مختلف را برای تصفیه سازی فاضلاب اعمال نمود. مخزن تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی از فلز یا فایبرگلاس بوده و دارای پوشش اپوکسی می باشد. از اجزای پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برج مسکونی می توان به بخش های ورودی و خروجی ، پمپ های هوا ، آشغالگیر ها و سیستم هوادهی اشاره کرد. برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی از طریق شرکت زرین آب ژرف می توانید انواع تجهیزات مناسب را تهیه نمایید. خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی را از طریق این مجموعه در نوع استاندارد و با عملکرد عالی انجام دهید. برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

فروش دستگاه تصفیه فاضلاب بهداشتی

برای تصفیه فاضلاب بهداشتی ، از انواع دستگاه ها استفاده می شود تا بتوان فاضلاب را به صورت کامل تصفیه سازی نمود. شما می توانید خرید دستگاه های تصفیه فاضلاب بهداشتی برج های مسکونی را به صورت جداگانه انجام دهید و یا به صورت کلی خرید پکیج تصفیه فاضلاب بهداشتی مجتمع های مسکونی را انجام دهید که به صرفه تر خواهد بود. شرکت زرین آب ژرف از مجموعه های قدیمی تولید کننده و فروش تصفیه فاضلاب بهداشتی است که این تجهیزات را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماید. فروش تصفیه فاضلاب بهداشتی توسط مجموعه ی زرین آب در نوع استاندارد و با کیفیت عالی می باشد.

ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :